Misschien weet je wel veel over een ziekte , syndroom, verslaving of beperking te vertellen, omdat je er mee te maken hebt.
Je kunt ook vertellen waar je thuis bij meehelpt. Misschien kan er niet zomaar iemand bij jou thuis komen spelen, omdat er iemand is die niet tegen drukte kan, of ziek is en overdag moet slapen. Het kan fijn zijn als de kinderen uit jou klas dat weten, en begrijpen wat dit voor jou betekent.
Voor je spreekbeurt kun je het animatiefilmpje in de klas laten zien. Hierin wordt uitgelegd wat ‘mantelzorger’ zijn betekent.
Veel plezier en succes ermee!
Op de website MSkids staan een aantal voorbeelden van goeie werkstukken en spreekbeurten (in dit geval allemaal over de ziekte MS), misschien heb je er iets aan als voorbeeld.
Annemiek Wensing
T 010 435 10 22
M 06 11 74 66 97
annemiek.wensing@minters.nl
Minters Mantelzorg
Burgemeester Van Lierplein 51
3134 ZB Vlaardingen
T 010 435 10 22
E info@mintersmantelzorg.nl
© 2021 Minters Mantelzorg|E-colofon